Замислившись над купівлею соковарки, спочатку потрібно зрозуміти в чому різниця між соковаркою і соковижималкою?
1) Соковарка не шумить і не забивається фруктовою м'якоттю, на відміну від соковижималки, через що робота з нею стає зручніше. Соковарки чудово підходять для вироблення соку з ягід з дрібними кісточками ― обліпихи, смородини і так далі. На відміну від соковижималок, кісточки нічого не забивають.
2) Під час приготування соку в соковарці, в ній не залишається осаду.
3) Сік, приготовлений в соковарці придатний для закочування відразу, його не потрібно кип'ятити або стерилізувати.
4) Сік, що готується за допомогою соковижималки, окислюється за дуже короткий термін, навіть якщо його зберігати в холодильнику, з-за цього правильно його вживати відразу. А сік, зроблений за допомогою соковарки, можна вживати ще протягом тижня, просто залишаючи на зберігання в холодильнику, і це ніяк не позначиться на його якості.
5) В соковарці сік виходить за більш тривалий час, ніж у соковижималці. Проте в цьому є і зручність, немає необхідності постійно класти туди фрукти, як в соковижималку, варто лише завантажити порцію і чекати поки не вийде необхідну кількість соку. При приготуванні соку в соковарці всі необхідні інгредієнти завантажуються в неї відразу.
6) Сік з соковарки набагато солодше, ніж з соковижималки, навіть якщо не додавати в нього цукор. А м'якоть, що залишається в соковарці після приготування соку, може бути використана для приготування пюре або мармеладу. Крім соків соковарку можна використовувати для приготування желе. Для того, щоб отримати мармелад, продукти слід варити, поки вся рідина не випарується.
7) соковарку легко мити, на відміну від соковижималок
8) соковарка може бути використана і для приготування різних страв на пару.
Пристрій і принцип роботи:
Соковарка являє собою кілька ємностей (каструль, розташованих один над одним. Соковарки відомі ще з радянських часів і принцип їх роботи не змінився. Продукти (як правило, їх ріжуть і видаляють кісточки) кладуть в сітчастий друшляк. В саму нижню каструлю наливають воду, ставлять на плиту і доводять воду до кипіння. Після цього каструлю з водою ставлять каструлю для накопичення соку
(у цій каструлі є силіконова трубка для зливу соку з затиском), поверх неї ставлять друшляк з продуктами і закривають кришкою. Кришка повинна щільно прилягати до каструлі. Вода нагрівається, перетворюється в пару, яка проходить через продукти, вбирає в себе сік, який накопичується у другій каструлі знизу.
Виготовлені соковарки можуть бути з нержавіючої сталі або з харчового алюмінію. Обсяг соковарки зазвичай 6 або 8 літрів.
Соковарка Vincent 7,0 л VC-3306 допоможе зробити по-справжньому корисні соки – без консервантів, підсилювачів смаку та інших речовин, що не приносять користі. Такі соки можна без побоювання давати дітям, адже напої складаються тільки з корисних елементів.
В нашому магазині japan-line.prom.ua представлено багато різної побутової техніки в тому числі і соковарка моделі Vincent.
Досвідчені продавці-консультанти допоможуть Вам остаточно визначитися у виборі.