Продавець Japan-line.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2095 відгуків
promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Інтернет-магазин Japan-line
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (50) 876-23-80
(МТС)
+380 (73) 407-82-12
(Life)
Japan-line.com.ua
Иван Иванович
пр-кт Повітрофлоцький 92 Б, Київ, Україна
info.japan-line@i.uahttp://Japan-line.com.ua
+380 (50) 876-23-80
+380 (73) 407-82-12

Як вибрати електричний чайник - поради покупцям.

Як вибрати електричний чайник - поради покупцям.

Як вибрати електричний чайник - поради покупцям.

 

 

1. Обсяг чайника. 2. Потужність чайника. 3. Тип нагрівального елементу. 4. Які фільтри стояти в чайнику? 5. Чайний комплект, термопот. 6. Матеріал корпусу. 7. Дизайн. 8. Додаткові функції.

 

Електричні чайники за останнє десятиліття міцно увійшли в наше життя і повсякденний побут. З кожним роком на прилавках з'єднання є все більш цікаві та досконалі моделі. Вибір електричних чайників на сучасному ринку просто величезний, але ми допоможемо вам зорієнтуватися в ньому і без праці вибрати гідного приладу.

1. Обсяг чайника.

Вибираючи електрочайник, перш за все, варто визначитися з його об'єднання об'ємом. Традиційно найбільш популярні моделі середнього обсягу - на 1,5 - 1,7 л. Але можна вибрати й дорожній чайник для одного, об'єднання об'ємом 0,45 л, невеликий чайник «на двох» об'єднання об'ємом 0,8 літра або більш місткий прилад для сім'ї об'єднання об'ємом 2,0 літра. Чайники-Термопоти мають обсяг ще більше - 3 літри.

 

     

2. Потужність чайника.

На сучасному ринку представлені моделі чайників з потужністю від 650 до 3100 Вт. Самі малопотужні - маленькі дорожні чайники з об'єднання об'ємом менше літра. Потужність приладів середнього обсягу коливається в межах від 1500 до 2500 Вт. Але є і більш потужні прилади (3000 Вт) при обсязі 1,6 - 2,0 літра. На що ж впливає ця характеристика? На швидкість закипання води, в першу чергу. Чим більше потужність, тим, відповідно, швидше нагрівається вода. Якщо для вас принципово важливо, щоб вода закипала за 1,5 хвилини, а не за 3, тоді вибирайте прилад потужністю 3000 Вт. Тільки врахуйте, що не кожна електромережу витримає таке навантаження, і у вас вдома може вибити пробки.

                    

3. Тип нагрівального елементу.

Сьогодні на прилавках представлено два типи чайників, що розрізняються по виду нагрівального елементу, встановленого в них. Перша група - це моделі з відкритою спіраллю, до плюсів яких можна віднести низький рівень шуму при роботі і невисоку вартість. Але у них є і серйозний недолік - дно під спіраллю дуже важко чистити, до того ж на відкритій спіралі осідає більше накипу.

Чайники з закритим нагрівальним елементом (диском) трохи дорожче, але їх набагато простіше чистити і вода в таких приладах нагрівається швидше.

 

 

4. Які фільтри стояти в чайнику?

У багатьох, навіть найпростіших, моделях чайників встановлені фільтри. Альо не варто тішити себе надією на те, що вони очищають воду від шкідливих домішок - вони лише механічно запобігають потраплянню накипу в чашку. Такі фільтри встановлюються в носиках чайників і можуть бути зроблені з нейлону або нержавіючої сталі, вони можуть бути як знімними, так і ні. Деякі моделі мають два такі «механічними» фільтри - один оберігає від попадання накипу в чашку, а другий - від попадання дрібних чужорідних частинок з водопровідної води. Деякі виробники розробили спеціальні системи фільтрації для електрочайників.

 

                                                                              

 

5. Чайний комплект, термопоти.

Поряд з традиційними електричними чайниками сьогодні на прилавках магазинів можна зустріти й прилади з більш розширеним функціоналом - це термопоти, чайні комплект. Чайники-Термопоти мають внутрішню колбу з нержавіючої сталі та пластмасовий зовнішній корпус. Особливість цих приладів у тому, що вони «вміють» підтримувати задану температуру води. У таких чайниках вода швидко нагрівається і довго залишається гарячою при холодних зовнішніх стінках. Термопоти будуть корисні любителям зеленого чаю, при заварці якого потрібно підтримувати температуру води не вище певного градуса Чайники-Термопоти мають найнижчу потужність нагрівального елементу і самі економічні характеристики в експлуатації.

        

6. Матеріал корпусу.

Електрочайники роблять із пластику, металу, скла або комбінують ці матеріали. Найчисленніші - пластикові чайники, вони різноманітні по дизайну і колірного рішення. Багатьох хвилює питання: чи не буде вода пахнути пластиком і мати своєрідний присмак після кип'ятіння в такому чайнику? Все залежить від якості пластмаси, з якого зроблений прилад. Тому, не варто спокушатися копійчаної ціни цих приладів на ринку, дуже можливо, що вони будуть виконані з неякісних матеріалів. До речі, фахівці говорять про те, що якщо ви сумніваєтеся в якості пластмаси - купуйте чайник білого кольору, це найбезпечніший колір пластмаси. Серед переваг можна відзначити демократичну ціну на пластикові чайники, те, що корпус не так сильно нагрівається під час кип'ятіння, як у металевих або скляних приладах. Чайники зі скляною колбою вважаються екологічно безпечними. Такі прилади привабливі, але за ними важче доглядати та смороду боятися ударів. Чайники з нержавіючої сталі - міцні, довговічні, красиві. Вода в них кип'ятиться швидше, ніж у пластикових. Головний недолік металевих чайників в тому, що їх корпус серйозно нагрівається. Щоб попередити опіки, ручки й утримувачі кришок металевих чайників, як правило, виготовляють з пластмаси.

7. Матеріал корпусу.

Багато покупців, вибираючи електрочайник, звертають увагу в першу чергу на дизайн. Це чудово розуміють виробники, тому на сучасному ринку представлені моделі самих різних кольорів і форм. Пластикові вироби відрізняються величезним вибором колірних рішень. Сучасний покупець може вибрати не тільки колір приладу, але і його відтінок. За формою електричні чайники також вражають різноманітністю - це і традиційні моделі у формі глечика, обтічні чайники форми «пінгвін», кулясті й циліндричні моделі. Дизайн чайників з нержавіючої сталі та скла ще більш примітний. Серед них можна вибрати й конусоподібний витягнутий чайник, що нагадує прилади наших мам і бабусь, і моделі суворої циліндричної форми. Змішуються також різні матеріали: скло і пластик, метал і дерево, метал і пластик. Багато виробників використовують підсвічування під час роботи приладу, що надає особливого колориту моделям. При чому рішення можуть бути найрізноманітнішими: чайник може світитися зсередини або по окружності підстави.

 

 

8. Додаткові функції.

Джентльменський набір функцій для сучасного електрочайника мати (в собі): світловий індикатор включення, систему автоматичного відімкнення при закипанні води, індикатор підключення до мережі та індикатор рівня води. Крім того, існує багато додаткових можливостей, які зроблять ваше «спілкування» з цим електроприладом максимально комфортним.

 

Ми надіємося що декілька простих порад допоможуть вам правильно підібрати в нашому магазині japan-line.com.ua собі тієї прилад, який вам більше підійде для домашнього використання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner