CR 7851 - компресорний осушувач з продуктивністю 10 літрів води на день та РК-дисплеєм. Пристрій має 4 режими сушіння: звичайний, безперервна робота, сильна та барабанна сушіння. Осушувач оснащений точним датчиком, який відображає поточну вологість у приміщенні. Після того, як приміщення висохне до очікуваної вологості, пристрій автоматично відключає компресор, дозволяючи циркулювати повітря через працюючий вентилятор. Крім того, осушувач оснащений дисплеєм вологості, який показує рівень вологості у трьох кольорах на передній панелі пристрою. Функція блокування від дітей та затемнення дисплея є додатковими перевагами продукту.
Пристрій використовується для зниження вологості в таких приміщеннях, як ванні кімнати, сушильні та роздягальні. Він допомагає підтримувати належний рівень вологості в бібліотеках, музеях, архівах, серверних кімнатах та інших приміщеннях, схильних до надмірної вологості. Це корисно при сушінні нижніх поверхів, таких як підвали та гаражі, а також у разі затоплення. Працюючи в пральні сушіння білизни значно прискорюється. Звуковий та світловий сигнали повідомлять вам, коли вбудований бак об'ємом 2,2 літри сповнений води. Зливна труба, що входить в комплект, забезпечує безперервне осушення шляхом зливу води в інший великий резервуар або зливну решітку. Після досягнення необхідної вологості, запрограмованої замовником, компресор відразу зупинився, а вентилятор вимкнувся за 3 хвилини.
Пристрій має 2 змінні повітряні фільтри. Сітчастий фільтр з поліпропілену захищає компресор від великих забруднень (CR7851.2), а фільтр з активованим вугіллям (CR851.1) збирає пил і вловлює запах вологи.
Компресорний осушувач з РК-дисплеєм
Продуктивність осушення (30 ° C, відносна вологість 80%): 10 літрів на добу.
Об'єм приміщення для осушення, що рекомендується, – 60 м3.
Витрата повітря 120 м3 на годину.
Таймер від 1 до 24 годин із функцією відкладеного старту.
Діапазон робочих температур довкілля від 5 до 32 °C.
РК-дисплей показує поточну вологість у приміщенні.
Встановіть бажану вологість від 30% до 80% відносної вологості.
Налаштування функції пам'яті на випадок збою живлення
4 режими: 1. осушення 2. нормальний 3. постійно 4. сильний
Сушіння білизни
Індикатор вологості у 3 кольорах на передній частині корпусу.
Синій свідчить про низьку вологість, відносна вологість нижче 50 відсотків.
Зелений колір вказує на середню вологість від 51 до 69 відсотків відносної вологості.
Червоний колір вказує на високу вологість понад 70 відсотків відносної вологості.
Функція розморожування
Функція очищення повітря через поліпропіленовий фільтр та фільтр з активованим вугіллям.
Додаткова функція циркуляції повітря
Функція батьківського контролю
Функція затемнення дисплея
Два рівні швидкості вентилятора
Світловий індикатор та звуковий сигнал, коли резервуар для води заповнено.
Резервуар для води 2,2 л
У комплект входить зливальний шланг для безперервного сушіння.
Холодоагент R290, 35г
Рівень шуму нижче 45 дБ(А)
Розміри (ширина х глибина х висота) 280 х 240 х 480 мм (з колесами)
Вага пристрою 8,8 кг.
Потужність 200 Вт
Максимальна споживана потужність 245 Вт
Електроживлення 220-240В ~ 50Гц
EAN: 5903887802192
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рекомендований об'єм приміщення | 60 куб. м |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Да |
| Бак для конденсату | Да |
| Відтермінування старту | Да |
| Коліщата | Да |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Максимальна температура | 32 град. |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм бака для конденсату | 2.2 л |
| Частота | 50 Гц |