Водонепроникна колонка JBL Charge 2+ Ви, як і раніше, знайдете приголомшливий звук у цій невеликій акустичній системі, із задоволенням слухатимете улюблені треки через свої гаджети. А завдяки ємному акумулятору (6000 мАг) JBL Charge2+ може працювати до 12 години і навіть живити телефон. До стильної колонки можна одночасно підключити до трьох пристроїв, користуватися гучним зв'язком і відповідати на дзвінки. Компактний та надійний, беріть його з собою завжди та скрізь, розважайтеся з родиною та друзями.
Стильний зовнішній вигляд
Компактні розміри вологозахищений
Підтримка Bluetooth,
вхід 3,5 мм,
картка micro SD
Дзвінки в режимі гучного зв'язку з шумопридушенням SoundClear та ехопридушенням
Можливість підключення до трьох пристроїв одночасно BassRadiator для кращого відтворення басів
Загальна потужність: 15 Вт
Місткість акумулятора: 6000 мАг
Час роботи: до 12 годин у режимі відтворення
Можливість заряджати гаджети через USB-вхід
Гарантія 6 міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
**Вибір конкретних кольорів не надається.
*** Акумулятор може бути розрядженим, перед перевіркою необхідно кілька хвилин зарядити.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона, FM-приймач, Функція гучного зв'язку, Підключення до ПК |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 79 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тюнер | Цифровий |