


9 100 ₴
8 918 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах, Від мух, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від комарів, Від молі |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4300 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |