| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мух, Від літаючих комах, Від мошок, Від метеликів/метеликів |
| Принцип дії | Електричний |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |