5 200 ₴
5 096 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Сірий |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах, Від мух, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від комарів, Від молі |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |