Те, наскільки близько можна підійти до реального звучання, залежить не тільки від якості гучномовців і електроніки, але також і від фундаментальних обмежень стереофонічного і багатоканального форматів, використовуваних в даний час. Відмінна система в хорошій кімнаті для прослуховування здатна створювати абсолютно переконливу ілюзію реального звучання.
Радіоприймач FM: 87,5 -108 мГц;
USB / TFCardReader;
Bluetooth v 4.1 hands free;
Автосканування FM радіостанцій;
Акумулятор 2000 mAh;
Вихідна потужність: 7.5 Вт + 7.5 Вт + 5 Вт (активний САБ)
Динаміки: 2 шт + 1 шт активний САБ
Розмір (Д / В / Ш): 280 x 150 x 110 mm.
Вага: 1,5 кг.
Комплектація:
Bluetooth Колонка GOLON RX-1833BT
Кабель AUX
Зарядний шнур USB / microUSB
коробка-упаковка
Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Вихід на навушники, Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB, jack 3.5 мм, mini USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вага | 1.7 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Глибина | 110 |
| Матеріал корпусу | Дерево, Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card, microSD |
| Тип харчування | USB-порт, Акумулятор |