Продавець Japan-line.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2006 відгуків
promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Інтернет-магазин Japan-line
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (50) 876-23-80
(МТС)
+380 (73) 407-82-12
(Life)
Japan-line.com.ua
Иван Иванович
пр-кт Повітрофлоцький 92 Б, Київ, Україна
info.japan-line@i.uahttp://Japan-line.com.ua
+380 (50) 876-23-80
+380 (73) 407-82-12

Приручаємо стихію: пилососи з аквафільтром

Приручаємо стихію: пилососи з аквафільтром

Приручаємо стихію: пилососи з аквафільтром

 

Всі знають, наскільки свіже повітря після сильного дощу. Звичні міські запахи відступають під натиском очищувальних сил природи, а набридлива пил змита, і ніщо не заважає дихати на повні груди. Шкода, що не можна застосувати той же метод в умовах міської квартири, адже там пилу не менше, а часом і більше, ніж на вулиці. Однак використовувати «дощової ефект» все ж можна і вдома, якщо у вас є пилосос з аквафільтром.

Аквафільтр (або водяний фільтр) — не що інше, як приручений і локалізований дощ, та ще й з поривами сильного вітру. Створений він завдяки всім відомим принципом: мокра пил не літає!

 

 

Іншими словами, частинки пилу, проходячи через пилосос, змочуються, знаходять помітний вага і благополучно тонуть у воді, а очищене повітря повертається в приміщення.

Технологія, на перший погляд, далеко не космічна, і виникає закономірне питання: чому пилососи з аквафільтром стоять неабияк дорожче за своїх побратимів, оснащених мішками і «циклонами»? Давайте спробуємо розібратися.

Якщо просто пропустити повітряний потік крізь товщу води, особливого ефекту ми не отримаємо — у воді потонуть тільки важкі частинки сміття. Легка ж пил, не встигли намокнути, прокладе собі дорогу назад у приміщення, використовуючи в якості транспорту дрібні бульбашки повітря. Для того, щоб успішно змочити всю пил, потрібне активне її перемішування з водним середовищем. Природно, ця задача вимагає значного ускладнення технології та збільшення вартості аквафильтра. Яким же чином вирішили цю проблему розробники різних фірм-виробників пилососів?

На сьогоднішній день на ринку аквапилесосов присутні лише дві дійсно ефективні технології фільтрації — турбулентний аквафільтр і активний сепаратор. У найбільш відомому пилосос з аквафільтром MPM MOD-09, наприклад, використовується багатоступенева система фільтрації.

 

На шляху основного потоку повітря за допомогою чотирьох зустрічних форсунок створюється щільна хмара дрібнодисперсного водяного пилу. За допомогою цієї водної стіни вдається відсіяти близько 96% всіх порошинок. Далі в хід вступає турбулентний аквафільтр. За рахунок утворюються з камері потужних турбулентних потоків відбувається активне змішування дрібних частинок пилу (до 0,3 мкм) з водою. Губчастий фільтр відновлює пылеводяную зваж, не даючи їй проникнути далі в турбінний відсік, і повертає її назад в контейнер з водою. Останнім рубежем безпосередньо перед вихідним отвором пилососа є HEPA-фільтр. Він зупиняє несмачиваемые частинки пилу (наприклад, камінну золу) та бактерії. В результаті таких інженерних зусиль повітря з MPM MOD 09 повертається в приміщення практично чистим (ступінь очищення 99,99%). Це наближає його по ефективності до вбудованих пилососів, які, як відомо, найбільш екологічні на сьогоднішній день. Споживана мощнотсь апарату — 2400 Вт, вартість — від 4700 гривень.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner