Високоякісна електрична духовка з решіткою та протвінем для випікання. Це дозволяє готувати смажене м'ясо, тістечка, запіканки та інші страви, що вимагають високої температури. Електрична духовка Camry CR 6018 дає вам вибір методу нагріву - зверху або одночасно зверху і знизу. Нагрівальні елементи виготовлені з міцної нержавіючої сталі, що забезпечує їх довговічність та надійність. Завдяки таймеру користувач отримує інформацію про закінчення певного часу. Завдяки цьому є менше шанс спалити їжу. Електрична духовка CR 6018 має велику місткість, що дозволяє готувати великі порції або готувати два продукти одночасно. Духовка Camry обладнана високоякісними дверцятами з дзеркального дзеркала.
Дзеркальне подвійне скло;
Місткість: 35 л;
Потужність: 1500 Вт;
Регулювання температури від 90 до 230 С;
Нагрівальні елементи з нержавіючої сталі;
Таймер до 60 хвилин;
Конвекція;
Вбудована підсвітка;
Автоматичний вимикач сигналізується дзвоном у кінці процесу випікання;
У наборі:
решітка
вертел
протвінь
ручка для видалення решітки / вертела
Розміри пристрою (Ш х В х Д):
зовнішні розміри: 51 x 32,5 x 39 см
внутрішні розміри: 36 x 26 x 32 см
Вага кг: 9,1;
Розміри коробки см: 55,5 x 36,2 x 42,5;
Живлення: 220/240 В ~ 50/60 Гц;
Гарантія 1 рік
Код EAN 5908256839441

Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста і села.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Максимальная мощность печи | 1500 Вт |
| Объем | 35 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Безопасное автоотключение | Да |
| Внутреннее освещение | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Двойное стекло дверцы | Да |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 325 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительная комплектация | держатель для снятия противня, Вертел |