Функціональна соковижималка Adler AD 4123 потужністю 800 Вт із сучасного ряду з унікальним виглядом. Це дозволяє готувати соки з фруктів і овочів, так що допомагає забезпечити здоров'я споживачів. Фільтрація відбувається через дрібний фільтр з нержавіючої сталі, який утримує нерухомі елементи. Таким чином, до глечика надходить тільки сік, що містить більшість вітамінів. Завдяки запобіжному пристрою неможливо включити неправильно зібраний пристрій. Соковижималка AD 4123 дозволяє швидко приготувати велику кількість соку, що гарантується високою потужністю двигуна і 1,5-літровим глечиком. Для більшої зручності, елементи соковижималки можна мити в посудомийній машині.
Характеристика соковитискача Adler AD 4123:
Потужність 800 Вт
Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі
Супер велике отвір для цілих фруктів і овочів (75 мм)
Миттєво стискає сік з цілих яблук, моркви та інших фруктів
30% додаткових соків і вітамінів
Тонкий фільтр з нержавіючої сталі
Вивантаження соку системою NIEKAPKIEM
У комплект входить сік-глечик (1,5 л)
Контейнер для м'якоті великої ємності (2,5 л)
Двигун з підвищеною потужністю
Двоступеневий перемикач
Додаткове блокування перед запуском неправильно зібраного пристрою
Стабільна не ковзаюча основа присоски
Швидке та легке очищення можна мити в посудомийній машині
Висока міцність
Розміри упаковки В/Ш/Г см: 43,5х37х25;
Живлення: 220 В ~ 50 Гц;
Вага: 4,56 кг;
Вага брутто: 5,09 кг;
Гарантія 1 рік.
EAN 5902934831154
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 2.5 л |
| Объем резервуара для сока | 1.5 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прямая подача сока | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |