Тип: холодильник
Обсяг: 69 л
Винне відділення 24л (8 пляшок)
Міні бар 45 л
Температура охолодження 8-18 ° С (при температурі навколишнього середовища 25 ° С)
Сенсорна панель управленія
Лед-індикатори работи
Зємні полиці
Фасад дверей виконаний з напівпрозорого дзеркального скла
Матеріал корпусу: метал
колір: чорний
розмір ШхВхГ: 520 х 740 х 430 мм
Живлення: 220-240В ~ 50 / 60Гц;
Споживана потужність: 83 Вт
маса: 18 кг
Гарантія 1 рік.
Штрих код: 6901228417233

Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Общий объем | 69 л |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество камер | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
| Высота | 740 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Винная камера | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Мини-бар | Да |
| Объем винной камеры | 28 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |