Вафельница з 3 знімними формами для випічки бельгійських вафель, горішків і фігурного печива. Silver Crest SWEW 750 A2 pink має потужний нагрівальний елемент з нержавіючої сталі. Ніжки пристрою з системою проти ковзання. Пекарські форми покриті патентованим інноваційним антипригарним покриттям HauseILAG®.



Характеристика Silver Crest SWEW 750 A2 pink:
Потужність 750 Вт;
Три пари знімних прес-форм;
Змінні форми для приготування:
-бельгійські вафлі
- печива
-вафельні горіхи
Антипригарне авторське покриття ILAG;
Проста зміна насадок;
Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі;
2 сигнальні лампи;
Індикаторний режим очікування;
Ніжки з системою протиковзання;
Термостійкий корпус;
Замок для двостороннього кріплення ручок;
Можливість зберігання в вертикальному положенні;
Довжина кабелю 1 метр;
Живлення: 220-240В ~ 50 / 60Гц;
Розмір см: 24 х 11 х 23
Розміри упаковки ШхВхГ см: 26 х 30.5 х 15;
Колір: розовий.

Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Германия |
| Индикатор нагрева | Да |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип прибора | Вафельница |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Сменные формы | Да |
| Сменные формы для гриля | Нет |
| Сменные формы для приготовления вафель | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Система блокировки ручек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |