Ваги кухонні ECG KV 125
Елегантні кухонні ваги ECG KV 125 - незамінне обладнання для кожної кухні! Це надзвичайно корисна річ, коли нам доводиться готувати страви, супи та випічку, які вимагають чітко певних пропорцій продуктів. Максимальне навантаження становить 5 кг, а точність зважування забезпечує точність вимірювання до 1 г. Корпус з високоякісного харчового пластика поверхня з закаленого скла, чим забезпечує не тільки стильний зовнішній вигляд, але також довготривале використання та легке очищення обладнання. Великий РК-дисплей допоможе полегшити вимірювання, а індикатор батареї дозволяє вам їх замінити своєчасно.
Характеристики ваг кухонних ECG KV 125:
Місткість: 5 кг, точність: 1 г;
Великий чіткий РК-дисплей;
Корпус пластик з стікляною поверхнею;
Автоматичне занулювання / вимкнення;
Функція тарування;
Індикатор перевантаження акумулятора;
Вибір одиниці виміру (г / фунт / унція, мл / рідка унція);
Габарити В/Ш/Г см: 2 х 16 х 23;
Розмір упакування см: 23,5 х 17,5 х 3
Маса кг: 0.33;
Колір: сталевий;
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Точность измерения | 1 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикация перегрузки | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Единицы измерения | Унции, Фунты |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.38 кг |
| Высота | 20 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |