879,18 ₴
764,89 ₴
Ніщо не може зрівнятися з запахом меленої кави - свіже-мелені зерна смачніше, і пахнуть зовсім інакше, ніж типове мелене кава. У його приготуванні допоможе вам кавомолка ECG KM 110. Кавомолка має велику потужність 150 Вт. Можливість помелу імпульсним режимом. Двостулковий ніж з нержавіючої сталі. Місце на кавомолці для мережевого шнура забезпечить зручне зберігання пристрою, а гумові, не ковзаючі ніжки забеспечать безпечне використання.
Характеристика кавомолки ECG KM 110:
Потужність 200 Вт
Корпус: пластик
Лезо з нержавіючої сталі
Обсяг: 80 г
Перемикач тимчасового імпульсу
Робота виключно з кришкою
Місце для зберігання кабелю
Шум менш (A)
Прозора кришка
Зручна кнопка
Автоматичне блокування
Довжина шнура живлення см: 85;
Колір: білий/сірий;
Габарити В/Ш/Г см: 20 х 8,9 х 9,5;
Вага кг: 0,7;
Живлення: 220-240В 50 / 60Гц;
Гарантія 1 рік
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Материал | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем емкости для молотого кофе | 80 г |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Материал жерновов | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 89 мм |