1 771 ₴
1 540,77 ₴
Електронні кухонні ваги ECG KV 215 S - засіб вимірювальної техніки, логічна заміна механічних ваг. Необхідність визначення ваги об'єкта, пов'язана з різними областями діяльності людини, будь-то наука і техніка, промисловість або торгово - комерційні операції. Ваги електронні ECG KV 215 S використовуються в побуті (кухонні). Для тривалого і безвідмовного функціонування, електронні ваги повинні вірно експлуатуватися і обслуговуватися. Ваги кухонні ECG KV 215 S оцінить кожна господиня на своїй кухні.
Характеристика ECG KV 215 S:
Максимальна вага до 15 кг;
Точність зважування до 1 г;
Функція тарування;
Сенсорна панель;
Великий, чіткий і яскравий LCD-дисплей;
Корпус пластик та нержавіюча сталь;
Яскравий, стильний, ергономічний дизайн;
функція авто відключення;
індикатор низької зарядки батареї;
Функція скидання результатів зважування;
Індикатор перевантаження;
Нековзкі ніжка;
Живлення: 4 х ААА 1,5V (входять в комплект);
Габарити В/Ш/Г см: 2,76 х 31 х 25,6;
Розміри упаковки: х х см.
Вага: 1,2 кг
Колір: чорний
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | платформа |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Состояние | Новое |
| Точность измерения | 1 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикация перегрузки | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Единицы измерения | Грамм |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Высота | 27.6 мм |
| Глубина | 25.6 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип элементов питания | 4 АА |