980,38 ₴
852,93 ₴
Ваги кухонні ECG KV 1120 SM
Елегантні кухонні ваги з чашкою ECG KV 1120 SM - незамінне обладнання для кожної кухні! Це надзвичайно корисна річ, коли нам доводиться готувати страви, супи та випічку, які вимагають чітко певних пропорцій продуктів. Максимальне навантаження становить 5 кг, а точність зважування забезпечує точність вимірювання до 1 г. Корпус та чаша виготовлені з високоякісного харчового пластика, чим забезпечує не тільки стильний зовнішній вигляд, але також довготривале використання та легке очищення обладнання. Великий РК-дисплей допоможе полегшити вимірювання, а індикатор батареї дозволяє вам їх замінити своєчасно. Крім того, масштаб має функцію тарування та обчислення обсягу води та молока, а також ручне або автоматичне встановлення нуля і вимикання.
Характеристики ваг кухонних ECG KV 1120 SM:
Місткість: 5 кг, точність: 1 г;
Великий чіткий РК-дисплей;
Корпус та чаша пластик;
Чаша: 1,2 л;
Автоматичне занулювання / вимкнення;
Функція тарування;
Розрахунок кількості води та молока;
Індикатор перевантаження акумулятора;
Розмір см: 25,4 х 20 х 8,9;
Розмір упакування см: х х
Маса кг: 0.383.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Съемная тара | Да |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | чаша |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Материал тары | пластик |
| Объем чаши | 1.2 л |
| Состояние | Новое |
| Точность измерения | 1 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Индикация перегрузки | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Единицы измерения | Унции, Фунты |
| Функция автоотключения | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.383 кг |
| Высота | 254 мм |
| Глубина | 89 мм |
| Ширина | 200 мм |