Міксер ECG RS 840 400 Вт
Зручний і легкий змішувач високої потужності ECG RS 840, корисний у кожній кухні. Незалежно від того, чи хочете ви змішати тісто або збити вершки, використовуйте Міксер ECG RS 840. Два комплекта (вінчики та крюки) з хромистої сталі полегшують приготування смачних страв. Вони зручно зберігаються прихованими після використання. Чудова подарункова упаковка.

Характеристика міксера ECG RS 840:
Потужність 400 Вт;
5 налаштувань швидкості;
Включає в себе пару вінчиків і пари гачків для тіста;
Ультралегкий;
Ергономічна ручка;
Напруга / частота (В / ГЦ): 220-240 ~ 50/60
Довжина шнура живлення см: 140;
Рівень шуму (ДБ): 85;
Колір: білий/зелений;
Габарити В/Ш/Г см: 15,8 х 20,8 х 8,5;
Вага кг: 1,21

Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество насадок | 2 |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип миксера | Ручной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.21 кг |
| Высота | 15.8 мм |
| Глубина | 8.5 мм |
| Ширина | 20.8 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Венчики для взбивания | Да |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Материал насадки-блендера | металл |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | белый, зелений |