Сучасній домогосподарці в нинішній час важко обійтися без помічника на кухні. Тому міксер ECG RSM 02 ідеально підійде вам. Міксер завдяки стаціонарної підставки будить змішувати, збивати, а ви в цей час займетися чимось іншим. Цим ви заощадите і час і свої сили. Міксер ECG RSM 02 має підставу з чашею, над якою встановлюється відкидна конструкція, аналогічна ручному міксеру. Міксер можливо від'єднати, і використовувати як звичайний ручний міксер. Чаша, що обертається має обсяг в 3,3 літра.
Потужність: 300 Вт.;
Два віночка для збивання яєць і кремів;
Дві насадки (гаки) для розмішування важкого тіста;
5 швидкісних режимів;
Додаткова функція TURBO (максимально збільшує швидкість);
Зручна підставка;
Знімна чаша, що обертається на 3,3 л;
Кнопка вилучення насадок;
Функція автоматичного блокування;
Сучасний ергономічний дизайн;
Колір білий;
Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення см: 130;
Рівень шуму (ДБ): 85;
Матеріал: пластик;
Розмір пристрою В/Ш/Г см: 30 х 21 х 34;
Вага кг: 1,88;
Розміри упаковки х х см
Вага з упаковкою 3 кг.
Гарантія 1 рік
Мы осуществляем доставку в разные города Украины:
Сумская область, Тернопольская область, Харьковская область, Херсонская область, Хмельницкая область, Черкасская область, Черниговская область, Черновицкая область, Винницкая область, Волынская область, Днепропетровская область, Донецкая область, Бахмут, Славянск, Енакиево, Константиновка, Донецк, Мариупол, Краматорск, Житомирская область, Закарпатская область, Запорожская область, Ивано-Франковская область, Киев, Киевская область, Кировоградская область, Луганская область, Лисичанск, Северодонецк, Хрустальный, Стаханов, Алчевск, Львовская область, Львов, Николаевская область, Одесса, Измаил. И другие города и села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Импульсный режим | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество насадок | 2 |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим Турбо | Да |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип миксера | Стационарный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.88 кг |
| Высота | 30 мм |
| Глубина | 34 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Венчики для взбивания | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Защита от случайного отсоединения насадок | Да |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Параметры чаши стационарного миксера | |
| Защитная крышка на чашу | Нет |
| Материал чаши | Пластик |
| Объем чаши | 3.3 л |
| Вращение чаши | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |