Електродуховка LIBERTON LEO-380 White 38 л. 1600 Вт.
Електродуховка Liberton LEO-380 White виконана в оригінальному колірному рішенні, привабливому для споживача стильному дизайні, при цьому має хороший набір функцій і відмінні робочі характеристики. Liberton LEO-380 White стане чудовим помічником в будь-якому будинку, адже з її допомогою можна швидко розігріти їжу, розморозити або приготувати продукти. Використовуючи механічне управління, досить легко вибрати один з режимів потужності, максимальне значення якої відповідає 1600 Вт, і встановити таймер з часом до 60 хв. Крім цього, Liberton LEO-380 White не викличе складнощів у догляді.
Характеристика електродуховки LIBERTON LEO-380 White:
Управління: механічне
Потужність Вт 1600
Колір (фасад / корпус): білий
Обсяг л: 38
Кількість рівнів нагріву: 3
Таймер: 60 хвилин, зі звуковим сигналом
Максимальна температура ° C: 250, регулюється
Покриття внутрішньої камери: нерж.сталь
Кількість стекол в двері: 1
Інше: ручка для деко, решітка для гриля і деко в комплекті
Розміри вироби (ДхШхВ), см: 51,8х40х32,9
Розміри упаковки (ДхШхВ), см: 56х41,7х38,3
Вага нетто кг: 6.2
Вага брутто кг: 7.86
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Максимальная мощность печи | 1600 Вт |
| Объем | 38 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Дисплей | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Двойное стекло дверцы | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Высота | 329 мм |
| Глубина | 417 мм |
| Ширина | 518 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальное время установки таймера | 60 |