Електродуховка LIBERTON LEO-400 Red 40 л. 2000 Вт.
Стильний дизайн електродуховки LIBERTON LEO-400 Red неймовірно універсальний і привабливий зовнішній вигляд зачаровує з першого погляду. Лаконічність і відсутність зайвого роблять її дійсно елегантної. Червоно-чорний дизайн практичний і відрізняється стильністю. Ви позбавите себе від зайвого клопоту з очищення, які притаманні моделям у світлій колірній гамі.
Середній обсяг Liberton LEO-400 Red відрізняється середнім об'ємом - 40 літрів. Цього простору досить для створення великих кулінарних шедеврів. Внутрішня поверхня духовки зроблена з нержавіючої сталі.
Ергономіка в усьому. Зручність експлуатації - головний пріоритет цієї моделі. Тому вона має просту і зрозумілу систему управління на поворотних важелях. Внутрішній простір відмінно висвітлюється підсвічуванням. Звуковий сигнал інформує про закінчення заданого часу, що визначається режимами роботи або таймером. Функція автовідключення сприяє меншій витраті часу на контроль і відсутності переживань про те, що не вимкнув прилад.
Режими роботи. В цій техніці їх 3. З їх допомогою ви можете приготувати рибу, м'ясо, випічку, піцу і багато інших страв.
Додаткова комплектація. Купуючи цю електричну піч, разом з нею ви отримуєте зручні грати для гриля і деко. Всі ці пристосування легко зберігаються всередині, коли техніка знаходиться в неактивному стані.


Характеристика електродуховки LIBERTON LEO-480 Red:
Управління: механічне
Потужність Вт: 2000
Колір (фасад / корпус): червоний
Обсяг л: 40
Кількість рівнів нагріву: 3
Таймер: 60 хвилин, зі звуковим сигналом
Максимальна температура, ° C: 250, регулюється
Покриття внутрішньої камери: Нерж.сталь
Кількість вікон в двері: 1
Інше: решітка для гриля і деко в комплекті
Розміри вироба (ДхШхВ), см: 52,3х37,1х35,8
Розміри упаковки (ДхШхВ), см: х х
Вага нетто, кг: 7
Вага брутто, кг: 8.3
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Максимальная мощность печи | 2000 Вт |
| Объем | 40 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Дисплей | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Двойное стекло дверцы | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 358 мм |
| Глубина | 371 мм |
| Ширина | 523 мм |