Настільна індукційна плита Hilton DKI 3903 - це неоціненний помічник на маленькій кухні, дачі для приготування їжі. Даної моделі на розігрів конфорки час не потрібно, адже нагрівається не плита, а сама посуд на ній. Привабливий дизайн пристрою чорного кольору дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр, а компактні розміри корпусу 420 х 640 х 90 мм, сприяють цьому.
Нагрівання посуду відбувається внаслідок використання електромагнітної індукції. Сама ж робоча поверхня виготовляється з розжареного скла, що дозволяє її легко мити, вона переносить механічні дії і швидко охолоджується. Плита має дві конфорки зі світлодіодним підсвічуванням та має потужність 2 кВт на кожній комфорці. Конфорки мають 8 температурними режимами й 8 рівнями потужності, що дозволяє проводити регулювання температуру від 80 С до 240 С.
Вбудована система безпеки не дозволяє включати конфорку без посуду, а також виробляє автоматичне відмикання при знятті посуду. У пристрої використовується просте електронне управління зі світлодіодним дисплеєм. Є затримка старту на 1-24 години та таймер до 120мин хвилин.

Характеристики плити індукційної Hilton DKI 3903:
Споживана потужність 2000 Вт кожної конфорки;
Немає можливості монтування в стільницю;
Електронна панель управління зі світлодіодним дисплеєм;
Кількість рівнів потужності: 8;
Кількість режимів приготування: 8;
Матеріал верхньої панелі загартоване скло;
Автовідключення;
Розпізнавання розміру посуду;
Діаметр конфорки 18,1см;
Автоматичні режими приготування;
Час безперервної роботи 120 хв;
Нековзні ніжки;
Кількість конфорок: 2 шт
Температурний режим: 80-240 С;
Таймер: 120 хв;
Затримка старту: 1-24 г;
Індикація роботи;
Матеріал корпусу ABS пластик;
Розмір ШхВхГ: 420 х 640 х 90 мм;
Рівень шуму 60 dB;
Колір чорний;
Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц;
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Количество режимов работы | 8 |
| Возможность встраивания | Нет |
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество индукционных конфорок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дополнительно | Сенсорная панель для выбора с ЖК-дисплеем, таймер от 0 до 180 мин, диапазон |
| Покрытие варочной поверхности | зеркальное стекло |
| Тип нагревательного элемента | индукционный |