Тепловентилятор керамічний Adler AD 7702
Тепловентилятор Adler AD 7702 подвійного призначення. Він може працювати при двох потужностях нагріву, а температура регулюється термостатом. Завдяки цьому кількість гарячого повітря, що випускається нагрівачем, можна регулювати відповідно до потреб його користувача. Може також використовуватися в якості повітряного кулера. Завдяки цим функціям тепловентилятор корисний як в жаркі, так і в холодні дні. З метою безпеки пристрій має захист від перегріву. Нагрівальні елементи були виготовлені з кераміки, завдяки чому нагрівач дуже довговічний і надійний.
Характеристика тепловентилятора Adler AD 7702:
Керамічний нагрів
Дві потужності нагріву: 750 Вт, 1500 Вт
Терморегулятор
Вибір холодного / теплого / гарячого повітря
Захист від перегріву
Індикатор живлення
Автоматичний запобіжний вимикач
Напруга живлення: 230В ~ 50Гц
Вага: 1,139 кг
Вага в коробці 1,341 кг
Живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
Гарантія 1 рік.
EAN: 5908256831827
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Безопасность | Отключение при падении |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество режимов работы | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный, Потолочный |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.14 кг |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |