М'ясорубка Royalty Line EMG 1200.2 1400 Вт.
М'ясорубка має елегантний дизайн з нержавіючої сталі, який впишеться в будь-яку сучасну кухню.Багатофункціональна і потужна м'ясорубка Royalty Line EMG 1200.2, за допомогою якої ви також можете робити порції середнього розміру. Ви можете вибрати між трьома ступенями решітки - грубий, середній і тонкий. В комплекті поставки є насадка для ковбас. М'ясорубка Royalty Line EMG 1200.2 також має кнопку, для реверсу двигуна. Стабільність на столі забезпечує протиковзкі ніжки.

Характеристика м'ясорубки Royalty Line EMG-1200.2
-нерж. сталь
Країна бренду: Швейцарія
Для європейського ринку
- сучасний дизайн;
- матеріал корпусу - полірована нержавіюча сталь;
- матеріал робочої частини - сплав металу;
- матеріал шнека, ножів і решіток - нержавіюча сталь;
- потужність - 1400 Вт;
- функція - реверс;
- захист від перегріву;
- три решітки різного діаметру (3,5,7 мм);
- насадка для кеббе;
- прогумовані ніжки;
- низький рівень шуму.
Вага: 4,05 кг
Живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
Гарантія 1 рік.

Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royalty Line |
| Страна производитель | Швейцария |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 1200 Вт |
| Мощность при заблокированном двигателе | 1400 Вт |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.05 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-соковыжималка для цитрусовых | Нет |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Нет |
| Насадка-терка | Нет |
| Насадка-шинковка | Нет |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | черный, серебристый |