Плита індукційна ECG IV 29
Настільна індукційна плита ECG IV 29 це великий помічник на вашій кухні для приготовлення. Даної моделі на розігрівання конфорки час не потрібно, адже нагрівається не плита, а сама посуд на ній. Привабливий дизайн пристрою чорного кольору дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр, а компактні розміри корпусу 72,4 х 308 х 602 мм, сприяють цьому.
Нагрів посуду відбувається внаслідок використання електромагнітної індукції. Сама робоча поверхня виготовлена з стіклокерамики, що дозволяє її легко мити, вона переносить механічні впливи й швидко охолоджується. Плита обладнана двома конфорками і має потужність 2,9 кВт. Конфорки мають 10 температурних режимів та 10 рівнями потужності, що дозволяє регулювати температуру від 60 С до 240 С.
Вбудована система безпеки не дозволяє включити конфорку без посуду, а також має автоматичне відмикання при знятті посуду. У пристрої використовується просте електронне керування зі світлодіодним дисплеєм. Також має таймер 1-180 хвилин.
Характеристика плити індукційної Hilton DKI 3904:
Кількість конфорок: 2 шт;
Має можливості вмонтування в стільницю;
Сенсорна панель управління зі світлодіодним дисплеєм;
Розпізнаванням розміру посуду від 12 до 24 см;
Матеріал верхній панелі: стіклокераміка;
Потужність: 2,9 Вт;
Кількість рівнів потужності 10;
Кількість рівнів температури: 10;
Температурний режим: 60-240 С;
Таймер: 1-180 хв;
Автоматичні режими приготування;
Захист від перегріву;
Рівень шуму: 40 дб;
Матеріал корпусу: ABS пластик;
Розмір ШхВхГ: 308 х 72,4 х 602 мм;
Колір: чорний;
Живлення: 220-240 В;
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста і села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Цвет корпуса | Черный |
| Покрытие варочной поверхности | стеклокерамика |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.33 кг |
| Высота | 72.4 мм |
| Глубина | 602 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Количество режимов работы | 10 |
| Возможность встраивания | Да |
| Потребляемая мощность | 2900 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество индукционных конфорок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дополнительно | Сенсорная панель для выбора с ЖК-дисплеем, таймер от 0 до 180 мин, диапазон |
| Тип нагревательного элемента | индукционный |