Сендвічница (бутербродница) ECG S 3170
Сендвічниця (або бутербродниця) як її ще називають ECG S 3170 - самий звичайний прилад з не звичайними можливостями. Звичайнісінький, тому що готує продукти добре і смачно, а незвичайний, тому що може готувати ці продукти де завгодно.
Бутербродниці найчастіше використовують для приготування гарячих бутербродів або сендвічів. Але існує маса смачних і корисних страв, які також можна на ній приготувати. Сендвічниця досить компактна, а це значить, що її буде не тільки зручно зберігати на кухні, але і носити (наприклад, взяти на дачу або в офіс).
Характеристика сендвічница ECG S 3170:
Корпус з нержавіючої сталі та пластика;
Чотири трикутних бутербродів за одну випічку;
Пластини з антипригарним покриттям;
Індикатор роботи;
Індикатор лампи підключений до мережі;
Місце для змотування шнура;
Довжина шнура 68 см;
Можна зберігати у вертикальному положенні;
Живлення: 220-240 В, 50/60 Гц;
Потужність: 700 Вт;
Габарити В/Ш/Г: 9,4 х 22,9 Х 22,9 см;
Вага: 1,2 кг.
Гарантія 1 рік.
EAN:
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор нагрева | Да |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Количество выпеченных изделий | 4 |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Бутербродница |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Высота | 94 мм |
| Глубина | 229 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.68 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Сменные формы | Нет |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Система блокировки ручек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | черный, серебристый |