Електроплитка ECG EV 2510 Stainless
Електрична настільна плита ECG EV 2510 Stainless - ідеальне рішення для дачі. Вона відрізняється компактними розмірами і надійним корпусом з нержавіючої сталі. Прилад має прогумовані ніжки, що виключають ковзання під час роботи. ECG EV 2510 Stainless має два чавунні конфорки з антикорозійним захистом.
Характеристика електроплитки ECG EV 2510 Stainless:
Корпус з нержавіючої сталі;
Чавунні нагрівальні пластини з антикорозійним захистом діаметром 18,5 см і 15,5 см;
Ручки регулювання термостата;
Індикатори стану роботи;
Автоматичний вимикач безпеки;
Захист від перегріву;
Не ковзкі ніжки;
Довжина кабелю живлення 90 см;
Діапазон температур 100-400 ° С;
Висота (См) 7.8
Ширина (См) 46
Глибинв (См) 26.5
Вага Кг 3.5
Живлення: 220-240 В 50 Гц;
Потужність 1500 +1000 Вт.
Колір Серебристий.
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECG |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 78 мм |
| Глубина | 265 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |