Тостер Mesko MS 3213
Потужний і елегантний тостер потужністю 750 Вт може бути використаний для приготування двох тостів одночасно, а контроль потужності нагріву дозволяє приготувати тости улюбленим способом. Як результат, вони точно такі ж хрусткі, як і повинні бути. Лоток для крихт полегшує чищення пристрою. Під час роботи корпус залишається прохолодним, що підвищує безпеку використання. У будь-який час можна зупинити тост за допомогою кнопки STOP.

Характеристика тостера Mesko MS 3213:
Потужність 750 Вт;
Регулювання потужності нагріву;
Автоматичне вимкнення;
Кнопка STOP;
Лоток для крихт;
Корпус не нагрівається;
Вага нетто 0.9 кг;
Гарантія 1 рік.
EAN 5908256835658

Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Источник питания | Электричество |
| Количество отделений | 2 |
| Количество тостов | 2 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Назначение | Бытовое |
| Регулировка степени обжаривания | Да |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.03 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Кнопка отмены | Да |
| Поддон для крошек | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |