Електрочайник LIBERTON LEK-1799
Електрочайник LIBERTON LEK-1799 виконаний в корпусі, габаритні розміри якого становлять 22.3 x 15.8 x 22.3 см. Про роботу електроприладу вас поінформує внутрішнє світлодіодне підсвічування. Одним з переваг апарату є використання для його виробництва високоякісного термостійкого пластику. Пластиковий резервуар не виділяє при нагріванні токсичних домішок, не має запаху, а також виключить будь-яка зміна смакових якостей вашого гарячого напою. Крім того, дана особливість гарантує міцність і надійність конструкції пристрою протягом всього періоду експлуатації. Легко і невимушено встановити електрочайник на круглу платформу дозволить центральне розташування контактної групи Fada. Гранично комфортне зберігання забезпечить присутність в підставці відсік для шнура. Для відкриття кришки апарату в ній передбачена спеціальна кнопка. Ще однією «фішкою» чайника виступає знімний фільтр, який легко чиститься. Аксесуар також запобіжить потрапляння дрібних частинок накипу в вашу чашку чаю.
Характеристика чайника електричного Liberton LEK-1799:
Потужність Вт: 2200
Обсяг л: 1.7
Тип / покриття нагрівального елементу: дисковий (прихований) / нерж.сталь
Матеріал корпусу пластик
Колір: ягідний + темно-сірий
Фільтр від накипу знімний
Відкриття кришки кнопкою
Індикатор рівня води: 2-сторонній
Індикатор включення
Автоматичне відключення при закипання
Захист від перегріву
Захист від включення без води
Поворот на підставці на 360 °
Розміри вироби (ШхГхВ), см: 22,3x15,8x22,3
Розміри упаковки (ШхГхВ), см: 19,5х17х21
Вага нетто, кг: 0.81
Вага брутто, кг: 0.96
Відсік для шнура в підставці
Контактна група ТМ: Fada
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.81 кг |
| Высота | 223 мм |
| Глубина | 223 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |