Електрочайник LIBERTON LEK-2001
Електрочайник Liberton LEK-2001 - модель з посиленою безпекою. Кожен робочий процес, який вона втілює, відрізняється високим показником успіху з дотриманням всіх норм безпеки. Так модель автоматично відключається під час закіпання. Вона не дозволяє включити її без води. Чайник має захист від перегріву, за рахунок якої зможе працювати на вас тривалий час без перерв.
Електричний чайник Liberton LEK-2001 буде актуальним для тих, хто любить порядок. Він має у своєму розпорядженні відсік для шнура, який знаходиться в підставці. Люди педантичного ладу зможуть оцінити це, адже тепер шнур має власний місцем зберігання. Чайник забезпечений двостороннім індикатором рівня води і фільтром від накипу, який можна знімати. Потужність 2200 Вт, а обсяг - два літри. Працює модель від дискового нагрівального елементу, який знаходиться під пластиковим корпусом.
Характеристика чайника електричного Liberton LEK-2001:
Потужність Вт: 2200
Обсяг л: 2
Тип / покриття нагрівального елементу: дисковий (прихований) / нерж.сталь
Матеріал корпусу пластик
Колір: білий + чорний
Фільтр від накипу знімний
Відкриття кришки кнопкою
Індикатор рівня води: 2-сторонній
Індикатор включення
Автоматичне відключення при закипання
Захист від перегріву
Захист від включення без води
Поворот на підставці на 360 °
Розміри вироби (ШхГхВ), см: 22х18х25,2
Розміри упаковки (ШхГхВ), см: 18х18х24
Вага нетто, кг: 0.8
Вага брутто, кг: 1
Відсік для шнура в підставці
Контактна група ТМ: Fada
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 252 мм |
| Ширина | 180 мм |