Електрочайник Liberton LEK-1702
Електрочайник Liberton LEK-1702 здивуєв Вас своєю функціональністю і надійністю. Електрочайник Liberton LEK-1702 відмінно працює, без перебоїв, що позитивною характеристикою при виборі кухонної техніки. Варто відзначити, що електрочайник швидко нагріває воду, так що ви можете буквально через пару хвилин вже насолоджуватися смачною кавою або чаєм.
Електрочайник Liberton LEK-1702 відмінним вибором, він зроблений з якісних матеріалів. Маючи в своєму наявності захист від перегріву, ви можете, не турбується про те, що чайник загориться. Тип нагрівального елементу даного пристрою дисковий. Потужність електроприладу може досягати Потужність 2200 Вт. Так що власник цього електрочайника може точно знати, що це гідний вибір.
Електрочайник Liberton LEK-1702 легко включається завдяки кнопці. Ви з легкістю можете переглядати, скільки рідини знаходиться всередині, завдяки індикатору рівня води. Чайник вільно крутиться на підставці, на 360 градусів. Також пристрій має фільтр.
Характеристика чайника електричного Liberton LEK-1702:
Потужність Вт: 2200
Обсяг л: 1.7
Тип покриття нагрівального елементу: дисковий (прихований) нерж.сталь
Матеріал корпусу пластик
Колір: бордовий чорний
Фільтр від накипу знімний
Відкриття кришки кнопкою
Індикатор рівня води: 2-сторонній
Індикатор включення внутрішня LED-підсвітка
Автоматичне відключення при закипання
Захист від перегріву
Захист від включення без води
Поворот на підставці на 360
Розміри вироби (ШхГхВ), см: 23х16х22,3
Розміри упаковки (ШхГхВ), см: 20,5x17,2x21,5
Вага нетто, кг: 0.85
Вага брутто, кг: 1
Відсік для шнура в підставці
Контактна група ТМ: Fada
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.85 кг |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 225 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | Белый с черным |