Чайник електричний Liberton LEK-1709
Якісна модель електрочайника Liberton LEK-1709, безумовно, буде затребувана на будь-якій кухні, адже вона здатна за короткий проміжок часу закип'ятити до 1,7 л води, дозволивши приготувати відразу кілька чашок гарячого напою, а також використовувати окріп для інших цілей. Liberton LEK-1709 виконаний в привабливому ергономічному дизайні з пластиковим корпусом і з безпечним прихованим нагрівальним елементом у вигляді диска. У ньому встановлені такі практичні деталі, як фільтр для води і відсік для зберігання шнурае. Стане в нагоді і функція автоматичного відключення, яка спрацьовує по закінченню процесу закипання, а також обертання Liberton LEK-1709 на підставі.
Характеристика чайника електричного Liberton LEK-1709:
Потужність, Вт: 2200
Обсяг л: 1.7
Тип / покриття нагрівального елементу: дисковий (прихований) / нерж.сталь
Матеріал корпусу: пластик
Колір: білий + чорний
Фільтр від накипу знімний
Відкриття кришки кнопкою
Індикатор рівня води: 2-сторонній
Індикатор включення
Автоматичне відключення при закіпанні
Захист від перегріву
Захист від включення без води
Поворот на підставці на 360 °
Розміри вироби (ШхГхВ), см: 23х14,5х23
Розміри упаковки (ШхГхВ), см: 19х17,4х22,8
Вага нетто, кг: 0.85
Вага брутто, кг: 1.05
Відсік для шнура в підставці
Контактна група ТМ: Fada
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем | 1.7 л |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.85 кг |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | Белый с черным |