Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
Соковитискач Camry CR 4120 (150 Вт)
Свіжовижаті соки багаті вітамінами та мінералами. Найкраще випити їх відразу, тому що вони так найпоживніші. Шнекова соковижималка CR 4120 потужністю 150 Вт дає вам можливість готувати сік, коли завгодно. Сік отримують внаслідок повільного обертання конусного шнека, який рівномірно розчавлює фрукти та овочі. Повільне обертання означає, що сік не окислюється, завдяки чому піна, характерна для соку з соковитискача, не накопичується на її поверхні. Швидкість 80 об / хв найкраще для вільного стискання здорових соків. Ретельна екструзійна технологія вижимає принаймні 95% овочевого або фруктового соку. У результаті точного екстрагування, фруктові та овочеві жмихи практично сухі.

Характеристика соковитискача Camry CR 4120:
Потужний двигун потужністю 150 Вт;
Швидкість обертання 70 - 80 об / хв;
Широкий отвір для фруктів і овочів;
Зворотня передача - функція REVERSE;
Дуже тиха робота нижче 65 дБв;
Віджим 95% фруктового соку;
Всі елементи, виконані в технології BPA FREE - не містять шкідливого бісфенолу А;
Силіконові скрипки зменшують закупорку сит;
Сік та целюлозові контейнери;
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі;
Система NOKAPE;
Легка та швидка чистка;
Захист від включення при неправильному складанні;
Захист від перегріву двигуна.
Вага кг: 5,6;
Розмір упаковки см: 38,5 х 34 х 33,5;
Живлення: 220-240 В, 50 Гц;
Гарантія: 1 рік
| EAN: | 5908256839496 |

Здоровий і повний вітамінів.
У екструдері CAMRY CR 4120 легко вичавлювати сік з яблук, груш, цитрусових, м'які фрукти (сік малини, ожина, журавлина, чорниця, смородина), овочі тверді (морквяний сік, буряковий), і - на відміну від традиційних соковижималки - листові овочі (шпинат сік, петрушка, капуста, салат, селера), зелень (кропива сік, м'ята, базилік) і зародок.
У процесі подрібнення продуктів не виробляється висока температура, завдяки чому сік зберігає максимальну кількість вітамінів, мінералів, антиоксидантів, що містяться в овочах та фруктах. Зміст подрібнених продуктів клітинних структур має важливе значення, наповнення і містить підвищену дозу клітковини, яка має неоціненний вплив на травну систему і покращує загальний стан здоров'я вашого тіла. Холодні висушені соки зберігають більшу свіжість, на відміну від соків із традиційних соковижималок.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
Контактні телефони:
+38-098-695-11-51 Kyivstar (Київстар)
+38-066-615-83-03 МТС (Водофон)
+38-073-407-82-12 Life (Лайфсел)
+38-067-405-62-38 Viber
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Шнековая |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический выброс мякоти | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Загрузочный лоток | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Реверс | Да |
| Форма центрифуги | Коническая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Толкатель | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальная скорость вращения | 80 |