Виготовлено з міцного довговічного матеріалу
має стильний красивий дизайн
ступка зручна в експлуатації
ергономічна форма
легко очищається.

матеріал: мармур
верхній діаметр ступки: 15 см
нижній діаметр ступки: 10,5 см
висота ступки: 8 см
висота маточки: 14 см
колір: білий.
Рекомендації по використанню:
Покладіть приправи, часник, горіхи і насіння в ступку і подрібніть їх товкачем, щоб зробити ароматні домашні приправи.
Відразу після використання рекомендується вимити ступку з товкачиком неабразивним миючим засобом і витерти насухо.
Мы осуществляем доставку в разные города Украины:
Сумская область, Тернопольская область, Харьковская область, Херсонская область, Хмельницкая область, Черкасская область, Черниговская область, Черновицкая область, Винницкая область, Волынская область, Днепропетровская область, Донецкая область, Бахмут, Славянск, Енакиево, Константиновка, Донецк, Мариупол, Краматорск, Житомирская область, Закарпатская область, Запорожская область, Ивано-Франковская область, Киев, Киевская область, Кировоградская область, Луганская область, Лисичанск, Северодонецк, Хрустальный, Стаханов, Алчевск, Львовская область, Львов, Николаевская область, Одесса, Измаил. И другие города и села.
098-695-11-51
044-362-08-33
066-615-83-03
073-407-82-12
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Швейцария |
| Высота | 80 мм |
| Длина пестика/толкушки | 140 мм |
| Диаметр | 150 мм |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Цвет | Белый |
| Материал | Мрамор |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |