Соковижималка Royalty Line RL-PJE1000 ідеальний помічник для приготування соків, кремів, супів, соусів і салатних заправок. Підготовка сік - це не просто одна модна хвиля здорового харчування. Останнім часом все більше і більше широко використовуються такі пристрої, як багатофункціональна соковижималка, що полегшує роботу. Якщо у вас є правильні інгредієнти та хороша соковижималка, приготування соків весело і швидко. Чашку свіжого та смачного фруктового соку навряд чи можна зрівнювати з соками, які ви купуєте в магазині. Бак для соку з місткістю 1 літр. Як тільки ви почнете готувати власні соки, соковижималкою RL-PJE1000, ви будете добавлять різні фрукти та аромати, які ви ніколи не знайдете в магазині. Соковижималка Royalty Line RL-PJE1000 є незамінним помічником для приготування соків, які мають цілющі властивості, протидіє стресу і доповнюють вам енергії. Свіжі соки також допомагають виділяти токсичні речовини та тим самим регенерувати організм в цілому.
Корпус з нержавіючої сталі;
Леза й фільтр - нержавіюча сталь;
Ширина горловини для яблука-6,5 см;
Контейнер для м'якоті – обсяг 2 л;
Контейнер для соку;
подвійний захист завдяки ручці безпеки;
Знімний фільтр для легкого очищення;
Захист від перегріву
Двигунів з двома швидкостями - 14000 оборотів у хвилину та 18000 оборотів у хвилину;
Джерело живлення: 220-240 В / 50 Гц,
Потужність 1000 Вт;
Гарантія 1 рік.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royalty Line |
| Страна производитель | Швейцария |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 2 л |
| Объем резервуара для сока | 1 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Толкатель | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 65 мм |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прямая подача сока | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |
| Форма центрифуги | Коническая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Максимальная скорость вращения | 18000 |
| Цвет корпуса | черный, с металлическими вставками |