Настільна індукційна плита Hilton DKI 3904 - це великий помічник на вашій кухні для приготовлення. Даної моделі на розігрівання конфорки час не потрібно, адже нагрівається не плита, а сама посуд на ній. Привабливий дизайн пристрою чорного кольору дозволяє вписатися в будь-який інтер'єр, а компактні розміри корпусу 438 х 705 х 98 мм, сприяють цьому.
Нагрів посуду відбувається внаслідок використання електромагнітної індукції. Сама робоча поверхня виготовлена з коленого скла, що дозволяє її легко мити, вона переносить механічні впливи й швидко охолоджується. Плита обладнана двома конфорками зі світлодіодним підсвічуванням і має потужність 2 кВт на кожній конфорці. Конфорки мають 8 температурних режимів та 8 рівнями потужності, що дозволяє регулювати температуру від 80 С до 240 С.
Вбудована система безпеки не дозволяє включити конфорку без посуду, а також має автоматичне відмикання при знятті посуду. У пристрої використовується просте електронне керування зі світлодіодним дисплеєм. Також має відстрочку старту на 1-24 години та таймер до 120 (мін) хвилин.

Кількість конфорок: 2 шт;
Немає можливості вмонтування в стільницю;
Електронна панель управління зі світлодіодним дисплеєм;
Розпізнаванням розміру посуду;
Матеріал верхній панелі: Закалене стекло;
Потужність конфорки: 2х2000 Вт;
Розмір конфорки: 2 х 263 мм;
Кількість рівнів потужності та температури: 8;
Температурний режим: 80-240 С;
Таймер: 0-120 хв;
Отсрочка старту: 1-24;
Автоматичні режими приготування;
Захист від перегріву;
Защита від скачков напруги;
Рівень шуму: 60 дб;
Час безперервної роботи: 120 мин;
Матеріал корпусу: ABS пластик;
Потужність: 4000 Вт;
Розмір ШхВхГ: 705 х 98 х 438 мм;
Колір: чорний;
Напруга: 220-240 В;
Номінальний струм: 16 А;
Гарантія 1 рік.

* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста і села.
098-695-11-51 Київстар
066-615-83-03 Водафон
073-407-82-12 Лайфсел
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilton |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.38 кг |
| Высота | 98 мм |
| Глубина | 355 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Количество режимов работы | 8 |
| Возможность встраивания | Нет |
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество индукционных конфорок | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дополнительно | Сенсорная панель для выбора с ЖК-дисплеем, таймер от 0 до 180 мин, диапазон |
| Покрытие варочной поверхности | зеркальное стекло |
| Тип нагревательного элемента | индукционный |