Потужний вентилятор Adler AD 7317 30 Вт. Це впливає на охолодження приміщення та забезпечує свіже повітря в ній. Завдяки обертанню робочої частини один пристрій може покрити більшу площу. Регулювання кута нахилу дає можливість вертикальної зміни напрямку повітряного потоку. Вентилятор AD 7317 має діаметр 15 см, малий і легкий, що дозволяє легко носити та встановити в пристрій з обмеженим простором. Дві швидкості дозволяють визначити силу потоку повітря.

Дві швидкості;
Обертається головка;
Регулювання кута нахилу;
Стабільна база;
Кліпса для підвішування;
Потужність: 30 Вт;
Діаметр 15 см / 6 ";
Маса: 0,75 кг;
Розміри упаковування в ВxШxГ см: 20,5 x 20,5 x 19,5
Гарантія 1 рік;
EAN 5902934830270

Ми здійснюємо доставку в різні міста України: Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста і села.
098-695-11-51
044-362-08-33
066-615-83-03
073-407-82-12
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант установки | Настольный |
| Диаметр лопастей | 150 мм |
| Количество скоростей | 2 |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |