Машинка для локшини GreenPoint GP-381 стане бажаним придбанням для кухні та допоможе приготувати різноманітні макаронні страви. Також вона підійде для швидкої розкочування тіста. Зручно встановлюється на стіл і не ковзає по гладкій поверхні. В процесі не доведеться прикладати багато зусиль, шестерні легко обертаються.
Корпус виготовлений з міцної та довговічної хромованою стали. Матеріал безпечний для здоров'я, через те, що екологічно чистий. Забарвлена лапшерізка в насичений червоний відтінок, тому яскраво виділяється на кухні й робить на собі помітний акцент.

Настільна машина лапшерізка для розкочування тіста і приготування локшини;
Механічний привід;
Міцність і довговічність;
Різноманітність страв на основі макаронних виробів;
Виготовлена з високоякісної хромованої сталі;
У комплекті струбцина для кріплення до столу;
Шестерні із загартованої сталі;
Самозмазуючі осі та втулки;
Простота використання і велика універсальність;
Регулювання товщини тіста 0,2 - 2,2 мм (9 розмірів);
Змінний нарізний блок;
2 види локшини: 2 мм та 6,5 мм;
Ширина валу тісторозкатка 140 мм;
Габаритні розміри: - висота 140 мм - ширина 200 мм - довжина 210 мм.
Вага 2,7 кг.
Колір нержавіюча сталь;
Стильний дизайн;
Подарункова упаковування.
Розмір упаковки см: 20х21х16

Ми здійснюємо доставку в різні міста України: Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Се веродонецк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста і села.
098-695-11-51
044-362-08-33
066-615-83-03
073-407-82-12
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Швейцария |
| Максимальная толщина пласта | 2.2 мм |
| Максимальная ширина лапши | 6.5 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная толщина пласта | 0.2 мм |
| Минимальная ширина лапши | 2 мм |
| Насадка для равиоли | Нет |
| Привод | Ручной |
| Тип | Тестораскатка-лапшерезка |
| Ширина вала | 140 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 г |