Поверхні, покриті антипригарним покриттям, можна легко чистити навіть звичайним паперовим рушником. Завдяки швидкому підігріву, ви можете приготувати їжу своєї мрії всього за кілька хвилин. Через великий простір між нижньою та верхньою плитою, ви навіть можете підготувати найбільший гамбургер. Приємного апетиту!
Пластини легко чистити;
Антепригарне покриття нагрівальних плит;
Термоізоляція рукоятки та корпусу;
Розміри нагрівального плити: 14.5x23 см
Потужність: 750 Вт;
Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц;
Гарантія 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Глубина | 145 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 235 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 297 мм |