Соковижималка Camry CR 4110 з великою потужністю 1000-ват і має сучасний унікальний вигляд. Це дозволяє готувати соки з фруктів та овочів, що допомагає піклуватися про здоров'я споживачів. Фільтрування відбувається через фільтр тонкої нержавіючої сталі. Таким чином, лише сік, що містить більшість вітамінів, витікає до чаші. Целюлоза та залишки насіння розділені на другий контейнер. Завдяки запобіжнику неможливо ввімкнути неправильно зібраний пристрій. Соковижималка Camry CR 4110 дозволяє дуже швидко отримання великих кількостей соку, який забезпечується висока вихідна потужність соковижималки. Ємність для соку 1,5 л. Для зручності елементи соковижималки можна мити в посудомийній машині.

Потужність 1000 Вт;
Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі;
Великий отвір для цілих фруктів і овочів (75 мм);
Миттєво стискає сік з цілих яблук, моркви та інших фруктів;
Тонкий фільтр із нержавіючої сталі;
Система анти-капля;
Ємність для соку (1,5 л), в комплекті;
Контейнер із відходів ємності (2,5 л);
3-ступовий перемикач;
Додатковий замок перед початком неправильно зібраного пристрою;
Стабільна основа на присосках;
Швидке та легке очищення можна мити у посудомийній машині;
Вага: 4,23 кг;
Розміри коробки 37,5 х 25,5 х 43,8 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 2 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 2.5 л |
| Объем резервуара для сока | 1.5 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический выброс мякоти | Да |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Защита от случайного включения | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Система «Капля-стоп» | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Материал корпуса | Металл |