Вафельниця Adler AD 3038 дає можливість приготувати вафельні стаканчики самостійно, це цінується любителями свіжих приємно хрустких стаканчиків під час їх їжі. Завдяки вафельниці Adler AD 3038 ви отримаєте можливість підготувати смачний стаканчик для десерту всього за кілька хвилин. Таким чином, коли ви виявите, що хочете чогось солодкого, ви завжди можете випікати. Дуже просто випікати вафельні конуси для морозива та фруктових десертів, а також трубки, які ви наповнюєте смачним кремом. Приємного апетиту!
Діаметер робочої поверхні: 18см;
Антипригарне покриття;
Ручка не нагрівається;
Плавне регулювання температури;
В комплекті конус для формування стаканчиків;
Максимальна потужність: 1500 Вт;
Мінальна потужність: 750 Вт;
Вага: 1,48 кг;
Розміри упаковки 26,5 х 30 х 12,5 см.
Гарантія 1 рік.
EAN: 5902934830256
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 1.48 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Индикатор готовности | Да |
| Количество выпеченных изделий | 1 |
| Размер выпеченных изделий | 12 см |
| Система блокировки ручек | Да |
| Сменные формы | Нет |
| Тип прибора | Вафельница |
| Хранение в вертикальном положении | Да |
| Цвет корпуса | Белый |