Електричний гриль Mesko MS 3035 потужністю 1280 Вт дає вам можливість готувати широкий асортимент гарячих блюд - від жарених гамбургерів, стейків, відбивних, курей та інших видів м'яса до овочів і сирів на грилі. Нагрівальні плити захищені тефлоновим покриттям, завдяки чому посуд не прилипає, а потім промивка займає деякий час. Крім того, покриття пластин дозволяє готувати на гриля без додавання жиру, що робить страви більш здоровими. Гриль має велику поверхню для гриля - достатня для одночасної підготовки їжі для сім'ї або групи друзів.

Простий і надзвичайно функціональний;
Антипригарне тефлонове покриття;
Велика площа для барбекю;
Ручка не нагрівається;
Піддон для жира в вкомплекті;
Потужність: 1280 Вт;
Вага: 12,5 кг;
Розміри упаковки см: 33,4 х 16,3 х 35,4;
Гарантія 1 рік.
EAN: 5902934830072
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант установки | Настольный |
| Потребляемая мощность | 1280 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Глубина | 210 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |