Функціональна соковижималка Camry CR 4122 потужністю 1000 ват з сучасної серії з унікальним зовнішнім виглядом. Це дозволяє вам готувати соки з фруктів і овочів, щоб допомогти піклуватися про здоров'я користувачів. Фільтрація відбувається через тонкий фільтр з нержавіючої сталі, який зберігає корисні елементи. Таким чином, тільки один сік, який містить більшість вітамінів, надходить в ємність. Целюлоза і залишки насіння поділяються на другий контейнер. Завдяки замку безпеки неможливо підключити неправильно, (зібраний пристрій). Соковижималка CR 4122 дозволяє швидко готувати велику кількість соку, що гарантується високою потужністю двигуна і контейнером ємністю 1,5 літра. Для більшої зручності елементи соковижималки можна мити в посудомийній машині.

Мощность 1000 Вт;
Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі;
Супер великий отвір для цілих фруктів і овочів (75 мм);
Швидко вичавлює сік з цілісних яблук, моркви та інших фруктів;
Тонкий фільтр з нержавіючої сталі для чистого соку;
Сік зливається з системою NO;
Контейнер для соку (1,5 л);
Контейнер для целюлози великої місткості (2,5 л);
Двигун з підвищеною потужністю;
3-ступінчастий перемикач;
Додаткова блокування перед запуском для неправильно зібраного пристрою;
Стабільне нековзне підставу присоски;
Швидка і легка чистка, може бути вимита в посудомийній машині;
Висока міцність;
Гарантія 1 рік.
EAN: 5907468860007

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 2.5 л |
| Объем резервуара для сока | 1.5 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прямая подача сока | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |