Ніщо не може зрівнятися з запахом меленої кави - свіже-мелені зерна смачніше, й пахнуть зовсім інакше, ніж типове мелене кава. У його приготуванні допоможе вам кавомолка Liberton LCG-2301. Кавомолка має велику потужність 120 Вт. Можливість помелу імпульсним режимом. Ніж з нержавіючої сталі. Місце на кавомолці для мережевого шнура забезпечить зручне зберігання пристрою, а гумові, не ковзаючі ніжки забеспечать безпечне використання.
Мощность: 120 Вт;
Емкость контейнера для зерен: 60 г;
Импульсный режим;
Контейнер из нержавеющей стали;
Ударный нож из нержавеющей стали;
Отсек для хранения шнура;
Размер изделия: 9,3х10,6х17,65 см;
Материал: пластик;
Цвет: белый.
Производитель: Liberton (Германия)
Страна происхождения: Китай
Гарантия 12 месяцев
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал | Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем контейнера для зерен | 60 г |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.55 кг |
| Высота | 177 мм |
| Глубина | 10.6 мм |
| Ширина | 93 мм |