Функціональна і компактна соковижималка потужністю 600 Вт дозволяє готувати соки з фруктів і овочів, тим самим допомагаючи піклуватися про здоров'я користувачів. Фільтрація відбувається через тонкий фільтр з нержавіючої сталі, що затримує тверді елементи. Таким чином, в ємність, що входить в набір, потрапляє тільки сік, який містить найбільшу кількість вітамінів. М'якоть і залишилися насіння відокремлюються в другій контейнер об'ємом 1,5 л. Ємність для соку об'ємом 0,45 л оснащена кришкою, що запобігає неконтрольоване розбризкування соку. Завдяки запобіжнику неможливо включити неправильно зібраний прилад. Соковижималка MS 4126 дозволяє дуже швидко приготувати сік з фруктів і овочів діаметром до 65 мм, більші слід нарізати перед тим, як вставити в дозатор. Для більшої зручності.
Максимальна потужність 600 Вт
Номінальна потужність 400 Вт
Виготовлений з нержавіючої сталі найвищої якості
Отвір для овочів і фруктів діаметром 65 мм.
Миттєво вичавлює сік з цілих яблук, моркви та інших фруктів
Ситечко з нержавіючої сталі для оксамитових соків
Відведення соку з ПОДВІЙНИЙ СИСТЕМОЮ
У комплекті ємність для соку (0,45 л).
Контейнер для м'якоті об'ємом 1,5 л
3-ступінчастий перемикач
Блокування від запуску неправильно змонтованого пристрої
Нековзкі ніжки - присоски
Швидка і проста очищення - можна мити в посудомийній машині
висока міцність
Розміри: 30,5 х 18,5 х 31
Вага кг: 2,2
EAN: 5902934831895
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 1.5 л |
| Объем резервуара для сока | 0.45 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Толкатель | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диаметр загрузочного отверстия | 65 мм |
| Защита от случайного включения | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прямая подача сока | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |
| Форма центрифуги | Коническая |