Функціональна соковижималка Adler AD-4128 потужністю 1000 Вт із сучасного ряду з унікальним виглядом. Це дозволяє готувати соки з фруктів і овочів, так що допомагає забезпечити здоров'я споживачів. Фільтрація відбувається через дрібний фільтр з нержавіючої сталі, який утримує нерухомі елементи. Таким чином, до глечика надходить тільки сік, що містить більшість вітамінів. Завдяки запобіжному пристрою неможливо включити неправильно зібраний пристрій. Соковижималка AD-4128 дозволяє швидко приготувати велику кількість соку, що гарантується високою потужністю двигуна і 2-літровим глечиком. Для більшої зручності, елементи соковижималки можна мити в посудомийній машині.
Характеристика соковитискача Adler AD-4128:
2 рівня швидкості
Синє підсвічування ручки
Обертання: 15 000-18 000 об / хв
Пластикові частини можна мити в посудомийній машині.
Дуже великий отвір для цілих фруктів і овочів діаметром 75 мм.
Високоякісний фільтр з нержавіючої сталі
Ємність для м'якоті 2 л
Глечик для соку 1л
Усі компоненти, що контактують з їжею, не містять BPA.
Вбудований захисний вимикач
захист від перегріву
Стійка неслизька основа - присоски
щітка для чищення
Корпус з нержавіючої сталі
Довжина шнура живлення: 103 см
Колір шнура живлення: чорний
Розміри виробу: 32,5 см (глибина) х 22 см (ширина) х 38,7 см (висота)
Потужний професійний двигун для негайного віджиму соку
Номінальна потужність: 1000 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Колір: білий матовий
Розміри упаковки В/Ш/Г см: 33,5 х 22 х 40,7
Вага: 3,9 кг;
Вага брутто: 5 кг;
Гарантія 1 рік.
EAN 5903887809047
* Колір або відтінок виробу на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 18000 об/мин |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем резервуара для мякоти | 2 л |
| Объем резервуара для сока | 1 л |
| Назначение | Бытовое |
| Резервуар для сока | внешний |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Центробежная |
| Тип управления | Механическое |
| Комплектация | |
| Кувшин для сока | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Диаметр загрузочного отверстия | 75 мм |
| Материал сетки центрифуги | нержавеющая сталь |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Прямая подача сока | Да |
| Форма загрузочной горловины | Круглая |