445,27 ₴
Чайник електричний Liberton LEK-6802 з подвійними стінками. колбою з нержавіючої сталі марки 202, та зовні пластик. Обсяг чайника - 1,8 л. Закритий нагрівальний елемент. Індикатор живлення, відкидна кришка, поворотна підставка на 360 дисковий нагрівальний елемент. Датчик закипання розміщено в верхній частині всередині корпусу, спрацьовування якого відключає нагрівальний елемент від електрики після закипання, цим економить електроенергію. Liberton LEK-6802 до джерела живлення підключається через контактну групу " Fada", розташовані на контактній підставці чайника. Це дає повну свободу користування чайником, чайник легко відключається від живлення. Сучасний дизайн. Подарункове упакування.
Корпус: нержавіючої сталі марки 202 та пластика;
Ручне відкривання кришки;
Показ рівня води зі шкалою в середині;
Стабільна поворотна підставка 360;
Прихований нагрівальний елемент;
Місткість min./max. 0,5 / 1,8 л;
Живлення: 220-240 В. 50-60 Гц;
Потужність: 1500 Вт.
Розміри: 18×15×21 см
Розмір пакування: 20,3х16,5х23 см
Вага: 0,68 кг;
Вага брутто: 0,8 кг;
Колір: білий.
Гарантія 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Объем | 1.8 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.84 кг |
| Высота | 210 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 180 мм |