
1 303,99 ₴
1 134,47 ₴
Ніщо не може зрівнятися з запахом меленої кави - свіже-мелені зерна смачніше, й пахнуть зовсім інакше, ніж типове мелене кава. У його приготуванні допоможе вам кавомолка Liberton LCG-2304. Кавомолка має велику потужність 200 Вт. Можливість помелу імпульсним режимом. 2 насадки подрібнювача (2 і 4 ножа). Місце на кавомолці для мережевого шнура забезпечить зручне зберігання пристрою, а гумові, не ковзаючі ніжки забеспечать безпечне використання.
Потужність 200 Вт
Корпус: нержавіюча сталь та пластика
2 насадки подрібнювача (2 і 4 ножа)
Обсяг: 70 г
Перемикач тимчасового імпульсу
Робота виключно з кришкою
Місце для зберігання кабелю
Прозора кришка
Зручна кнопка
Автоматичне блокування
Довжина шнура живлення см: ;
Колір: нержавіюча сталь, чорний;
Габарити В/Ш/Г см: 10,4x11,4x20,1;
Габарити упакування В/Ш/Г см: 11x21,3x21,05;
Вага кг: 0,7;
Вага в упакуванні кг: 0,8;
Живлення: 220-240В 50 / 60Гц;
Гарантія 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем контейнера для зерен | 70 г |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Тип привода | Электропривод |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Высота | 20.1 мм |
| Глубина | 11.4 мм |
| Ширина | 10.4 мм |