Сучасні технології все більше визначають їх присутність у нашому повсякденному житті - ми хотіли б, щоб вони з'являлися у ваших будинках разом із продуктами була Сушарка LIBERTON LFD-5525P.
СУШКА ДЛЯ ОВОЧІВ, ПЛОДІВ І ГРИБІВ.
На жаль, сезон для фруктів, овочів та грибів досить короткий. Тим часом кожен з нас хотів би насолодитися смаком літа, також у довгих, зимових вечорах. Сушіння є найефективнішим способом зберігання вашої продукції. Завдяки радикальному зниженню вмісту води, ми збільшуємо їхню довговічність, що дозволяє насолоджуватися здоровими фруктами, овочами та грибами протягом року.
ОДИНОМУ ПРИСТРОЮ - ДЕЯКІ ФУНКЦІЇ.
Сушарка LIBERTON LFD-5525P призначена для сушіння різних харчові продукти, включаючи: гриби, фрукти та овочі, трави, спеції, м'ясо, рибу та навіть рослини.
УМОВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ.
Висока якість використовуваних компонентів гарантує легкість монтажу та демонтажу. Проста робота з інтуїтивно зрозумілою іконографією полегшує використання повної функціональності сушарки. Прозора кришка та сита дозволяють регулярно стежити за продуктами. Сушарка LIBERTON характеризується великими квадратними ситами - 31,5 х 31,5 см і високим загальним об'ємом 15 літрів.
Бездоганний дизайн.
Сучасне кухонне обладнання не тільки функціональне, але також має естетичний зовнішній вигляд. Дизайн є унікальним та сучасним, і вони ідеально поєднуються з екосистемою кухні та стане невід'ємним елементом.
Характеристика сушарки для овочів та фруктів LIBERTON LFD-5525P:
Об'єм, л: 15
Управління, тип: механічне
Додатково: піддон для пастіли -1 шт.
Матеріал: харчовий пластик
Площа сушіння, м.кв.: 0,7
Висота ярусу, см: 2
Розмір лотка, см: 31,5х31,5
Діапазон темератури, град.: 35-70
Система сушки, тип: конвективний
Колір: білий
Кількість піддонів: 7
Матеріал піддонів: харчовий пластик
Потужність, Вт: 520 Вт
Вага нетто, кг: 3,1
Вага брутто, кг: 3,8
Розмір виробу, см: 33,5x32,5x23
Розмір пакування : 34,5х35,5х25
Гарантія 1 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Вид секций | сетка |
| Высота секций | 20 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество секций | 7 |
| Объем | 15 л |
| Потребляемая мощность | 520 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 325 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Плавная регулировка температуры | Да |
| Таймер | Нет |
| Термостат | Да |