


620 ₴
607,60 ₴
Віброзвуковий відлякувач кротів ефективно виганяє шкідників, що мешкають в ґрунті: гризуни (щури, миші, землерийки), кроти, змії, капустянки, стоноги.
Ці шкідники мають неймовірно гарний слух і реагують на будь-які звуки в ґрунті. Відлякувач VG15082 користується саме цією особливістю земляних шкідників. Його конструкція здатна відтворювати вібрації + звук кожні 30 секунд. Така робота приладу змушує покинути всіх, хто мешкає в ґрунті шкідників, які знаходяться на площі в 1000 кв.м.
Відлякувач кротів слід помістити в тій зоні, в якій спостерігається найбільша приватна активність шкідників. Звукова хвиля пристрою поширюється в ґрунті одночасно в усіх напрямках. Необхідно, щоб на її шляху не було перешкод.
Застосування:
- З'єднати контакти «капелюшка» приладу і ніжки.
- З'єднати «капелюшок» приладу з алюмінієвою ніжкою.
- Зробити в ґрунті заглиблення, відповідно діаметру приладу.
- Вставити прилад в землю, не доходячи 3-4 см до «капелюшка».
- Добре ущільнити ґрунт навколо приладу.
У разі замерзання або затоплення ґрунту необхідно витягти електронний відлякувач гризунів з ґрунту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verk Group |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 250 г |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 155 мм |
| Тип питания | Аккумулятор, Солнечная батарея |
| Ширина | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Ni-Mh 1.2 В AA 300 мАч |
| Вид вредителя | Грызуны, Кроты |
| Гарантия (месяц) | 6 |
| Диаметр стержня | 28 мм |
| Длина стержня | 250 мм |
| Зона действия | 1000 кв.м |
| Интервал вибрации | 30 секунд |
| Комплектация | Крышка, ножка |
| Материал | Корпус - ABS пластик, ножка - алюминий |
| Питание | Встроенный аккумулятор |
| Применение | На открытом воздухе |
| Принцип действия | Виброзвуковой |
| Размер упаковки | 260 х 155 х 85 мм |
| Солнечный элемент | 90 х 60 мм |
| Тип средства | Отпугиватель |